Ofertă acceptată Cumpărare directă

MULTIFINCTIONAL LASER KIT WIRED

Număr anunț
DA41038818
Autoritate contractantă
COMUNA ALBESTI (CUI 5902730)
Furnizor / câștigător
ESCOPY SERVICE SRL (CUI RO10283478)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.805 RON
Valoare atribuită
1.805 RON
Data publicării
24.08.2026 13:03
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.805 RON

din 1.805 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.