Ofertă acceptată Cumpărare directă

diverse materiale sanitare

Număr anunț
DA41048358
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA OLT (CUI 7989725)
Furnizor / câștigător
SARAH DSF MEDICAL S.R.L. (CUI 36274791)
Cod CPV
33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.112,50 RON
Valoare atribuită
6.112,50 RON
Data publicării
25.08.2026 14:11
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.112,50 RON

din 6.112,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.