Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de elaborare a doc tehnice necesare obtinerii autorizatiei de gospodarire a apelor

Număr anunț
DA41047796
Autoritate contractantă
SERVICIUL MUNICIPAL DE UTILITATI PUBLICE BACAU (CUI 43053475)
Furnizor / câștigător
ECOPROJECT CONSULTING SRL (CUI 25782360)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.500 RON
Valoare atribuită
4.500 RON
Data publicării
25.08.2026 13:40
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.500 RON

din 4.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.