Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente medicale, consumabile si mobilier medical
- Număr anunț
- DA41045171
- Autoritate contractantă
- Fundatia Crestina Diakonia Filiala Sfantu Gheorghe (CUI 15020413)
- Furnizor / câștigător
- MEDISAL SRL (CUI RO18958171)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.425 RON
- Valoare atribuită
- 58.425 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:20
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
58.425 RON
din 58.425 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro