Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de defisare avansata ( vegetatie densa) şi curatare si evacuare defrisare avansata

Număr anunț
DA41027670
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sf Antim Ivireanu (CUI 32115351)
Furnizor / câștigător
C.I.R. CONSTRUIM IMPREUNA RAPID S.R.L. (CUI 43786115)
Cod CPV
77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.600 RON
Valoare finală
10.600 RON
Data publicării
20.08.2026 15:07
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.