Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii verificare si reincarcare stingatoare portabile

Număr anunț
DA41047118
Autoritate contractantă
CARPATMONTANA SERV S.A. (CUI RO26832874)
Furnizor / câștigător
CRAFT STING S.R.L. (CUI 44205920)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.130 RON
Valoare atribuită
3.130 RON
Data publicării
25.08.2026 13:04
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.130 RON

din 3.130 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.