Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii incarcat, verificat stingatoare de incendiu

Număr anunț
DA41046914
Autoritate contractantă
SCOALA PROFESIONALA "SF.AP.ANDREI" SMIRDAN (CUI 22092005)
Furnizor / câștigător
FIRE INSTINCT PRESTSERV S.R.L. (CUI 42887731)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.650 RON
Valoare atribuită
5.650 RON
Data publicării
25.08.2026 12:52
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.650 RON

din 5.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.