Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse PSI - verificare si produse noi

Număr anunț
DA41046762
Autoritate contractantă
COMUNA BARA (CUI 4548589)
Furnizor / câștigător
BLUCIELO S.R.L. (CUI RO8838836)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.115 RON
Valoare atribuită
6.115 RON
Data publicării
25.08.2026 12:43
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.115 RON

din 6.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.