Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de formare profesională a personalului pentru dezvoltarea competențelor met. de pub. Data S
- Număr anunț
- DA41045398
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- APPLIED RESEARCH SOLUTIONS S.R.L. (CUI 42521934)
- Cod CPV
- 80533200-1 · Cursuri de informatica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.750 RON
- Valoare atribuită
- 15.750 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:31
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.750 RON
din 15.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro