Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de stopare infiltratii si hidroizolatii terasa – COMPLEX SPORT – CSN LIA MANOLIU BUCURESTI
- Număr anunț
- DA41041125
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
- Furnizor / câștigător
- ALL 4 SAFE SRL (CUI RO17275596)
- Cod CPV
- 45232130-2 · Lucrari de constructii de canalizari de ape pluviale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495.000 RON
- Valoare atribuită
- 495.000 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:35
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495.000 RON
din 495.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro