Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Montaj aparat aer conditionat 9000-12000 BTU
- Număr anunț
- DA41028717
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
- Furnizor / câștigător
- ANTARCTICA SYSTEMS S.R.L. (CUI 39397772)
- Cod CPV
- 44523200-4 · Montaje (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare finală
- 1.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 08:07
- Data finalizării
- 25.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.