Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carduri duble Serafol ABO+D(Rh)ABO/Rh-DETERMINARE GRUP+100 Folii+200 Omogenizatoare OFERTA SPECIALA!

Număr anunț
DA41043782
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA ALEXANDRIA (CUI 4253650)
Furnizor / câștigător
DIAPRO TOP SRL (CUI 32730160)
Cod CPV
33696100-6 · Reactivi pentru determinarea grupelor sanguine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.200 RON
Valoare atribuită
2.200 RON
Data publicării
25.08.2026 10:13
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.200 RON

din 2.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.