Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CREATININA 250 ml COMPATIBIL CU APARATUL MINDRAY BS-200
- Număr anunț
- DA41041885
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303 RON
- Valoare atribuită
- 303 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 07:55
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
303 RON
din 303 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro