Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Fenistil Gel 1 mg/g x 1 tub x 30 g (Dimetindenum)
- Număr anunț
- DA41031424
- Autoritate contractantă
- Centrul NationalClinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii Dr. Nicolae Robanescu (CUI 21101334)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.196 RON
- Valoare finală
- 1.196 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:13
- Data finalizării
- 25.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.