Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Tractocile 7.5mg/ml sol.inj. 5ml x 1 fl.
- Număr anunț
- DA41030676
- Autoritate contractantă
- S.C. PELICAN IMPEX S.R.L. (CUI 2720776)
- Furnizor / câștigător
- ROPHARMA SA (CUI RO1962437)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.899 RON
- Valoare finală
- 7.899 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:32
- Data finalizării
- 25.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.