Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de publicitate

Număr anunț
DA41025098
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC HALINGA (CUI 4675442)
Furnizor / câștigător
OLIMPIQ MEDIA SRL (CUI RO23420372)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,67 RON
Valoare finală
239,67 RON
Data publicării
20.08.2026 12:13
Data finalizării
25.08.2026 13:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.