Ofertă acceptată Cumpărare directă

Combina Frigorifica - GPP Ciprian Porumbescu

Număr anunț
DA41043384
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 23 TEDI (CUI 24918848)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39711110-3 · Frigidere cu congelator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.387,60 RON
Valoare atribuită
1.387,60 RON
Data publicării
25.08.2026 09:54
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.387,60 RON

din 1.387,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.