Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ventilator suflanta Atlas Copco ZL2VSD

Număr anunț
DA41023966
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
Furnizor / câștigător
ATLAS COPCO ROMANIA SRL (CUI RO17479588)
Cod CPV
39717100-2 · Ventilatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.792,02 RON
Valoare finală
1.792,02 RON
Data publicării
20.08.2026 11:11
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.