Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CAZARMARE 1 02216 - ADV1544968

Număr anunț
DA41048288
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02216 CLUJ-NAPOCA (CUI 15051428)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT CONNECT INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 50534781)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.035 RON
Valoare atribuită
10.035 RON
Data publicării
25.08.2026 14:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.035 RON

din 10.035 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.