Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de constructii

Număr anunț
DA41048256
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI GOSTAVATU (CUI 4394560)
Furnizor / câștigător
FANALEX ŞTEFGAS SRL (CUI RO32828916)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.940,47 RON
Valoare atribuită
1.940,47 RON
Data publicării
25.08.2026 14:06
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.940,47 RON

din 1.940,47 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.