Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 78,5% sub estimat
CONSULTANTA IMPLEMENTARE PROIECT
- Număr anunț
- DA41048001
- Autoritate contractantă
- COMUNA ILEANA (CUI 3796950)
- Furnizor / câștigător
- FM INTERMED S.R.L. (CUI 30728260)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 130.000 RON
- Valoare atribuită
- 27.900 RON 78,5% sub estimat
- Data publicării
- 25.08.2026 13:52
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
27.900 RON
din 130.000 RON estimat
78,5%
Adjudecat la 21,5% din estimat · economie 102.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.