Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale constructii

Număr anunț
DA41046142
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA LUNCA PRIPOR (CUI 27998647)
Furnizor / câștigător
FLOYAN SRL (CUI RO22943624)
Cod CPV
44110000-4 · Materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.819,75 RON
Valoare atribuită
3.819,75 RON
Data publicării
25.08.2026 12:08
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.819,75 RON

din 3.819,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.