Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRĂRI DE REPARAȚII ȘI AMENAJĂRI STADION COMUNAL SL. CIORĂȘTI

Număr anunț
DA41045013
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA CIORASTI (CUI 4297843)
Furnizor / câștigător
MAISON M ARCHITECTURE SRL (CUI 36189742)
Cod CPV
45442180-2 · Lucrari de revopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
60.000 RON
Valoare atribuită
60.000 RON
Data publicării
25.08.2026 11:11
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

60.000 RON

din 60.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.