Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE BIROTICA - PAPETARIE

Număr anunț
DA41044994
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ,,IOACHIM POP” ILEANDA (CUI 4495212)
Furnizor / câștigător
TITAN COMERT SRL (CUI RO2714537)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565,36 RON
Valoare atribuită
565,36 RON
Data publicării
25.08.2026 11:10
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565,36 RON

din 565,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.