Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii tamplarie

Număr anunț
DA41035256
Autoritate contractantă
Comuna Sapoca (CUI 3662487)
Furnizor / câștigător
ASE TERM SOFT GLASS S.R.L. (CUI 49724405)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.148 RON
Valoare atribuită
2.148 RON
Data publicării
24.08.2026 09:26
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.148 RON

din 2.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.