Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Plite si accesori (IKA plate)
- Număr anunț
- DA41018461
- Autoritate contractantă
- Institutul de Chimie Macromoleculara "Petru Poni (CUI 4541750)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI RO5394950)
- Cod CPV
- 38436000-0 · Agitatoare si accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.778,75 RON
- Valoare finală
- 28.778,75 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:31
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.