Ofertă acceptată
Cumpărare directă
44192000-2 Alte materiale de constructii diverse
- Număr anunț
- DA41048410
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MATEI BASARAB, COMUNA BREBU (CUI 28977421)
- Furnizor / câștigător
- ZONE INSTAL S.R.L. (CUI RO26754920)
- Cod CPV
- 44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 61,98 RON
- Valoare atribuită
- 61,98 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:14
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 20:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
61,98 RON
din 61,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro