Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BOILER ELECTRIC COMPACT 10 TESY GCA 1015 L52 RC cl-A 304136|incl.timbru verde 17leI
- Număr anunț
- DA41048403
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Lucian Blaga" Cluj-Napoca (CUI 4779044)
- Furnizor / câștigător
- DENNVER COMIMPEX SRL (CUI RO6099702)
- Cod CPV
- 44621200-1 · Boilere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 387,60 RON
- Valoare atribuită
- 387,60 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:14
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
387,60 RON
din 387,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro