Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE NECESARE PENTRU RETUSARE DECOR TEATRAL

Număr anunț
DA41033946
Autoritate contractantă
TEATRUL FIGURA STÚDIÓ SZÍNHÁZ (CUI 4367361)
Furnizor / câștigător
APRIL'91 (CUI RO1107472)
Cod CPV
44810000-1 · Vopsele (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.858,89 RON
Valoare atribuită
1.858,89 RON
Data publicării
21.08.2026 14:47
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.858,89 RON

din 1.858,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.