Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Furnizare rola furtun tip D cu racorduri CNBOP -15Bar-20ml
- Număr anunț
- DA41018243
- Autoritate contractantă
- COMUNA SANIOB (CUI 4820291)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOSTING ECHIPAMENTE SRL (CUI RO14552307)
- Cod CPV
- 44482100-3 · Furtunuri de incendiu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.349,64 RON
- Valoare finală
- 1.349,64 RON
- Data publicării
- 19.08.2026 13:18
- Data finalizării
- 25.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.