Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Abonament Google Workspace Education Teaching and Learning Add-on
- Număr anunț
- DA41026675
- Autoritate contractantă
- CASA CORPULUI DIDACTIC (CUI 4340684)
- Furnizor / câștigător
- EDU APPS SRL (CUI RO28062674)
- Cod CPV
- 48517000-5 · Pachete software IT (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.247,40 RON
- Valoare finală
- 1.335,60 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 13:58
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.