Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ECHIPAMENTE DE JOACA

Număr anunț
DA41048438
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 3 POMPILIU DAN ZARNESTI (CUI 29413242)
Furnizor / câștigător
LAVITEX PROD SRL (CUI RO7152561)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.680 RON
Valoare atribuită
29.680 RON
Data publicării
25.08.2026 14:15
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.680 RON

din 29.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.