Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII REPARATII LA MOTOR LA SISTEMUL DE SUSPENSIE, FRANARE, ELECTRIC SI CAROSERI

Număr anunț
DA41048366
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
SERVICE ELECTRIC TRUCKS S.R.L. (CUI 45052948)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.604,92 RON
Valoare atribuită
27.604,92 RON
Data publicării
25.08.2026 14:12
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.604,92 RON

din 27.604,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.