Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie servicii vidanjare - SPAAC Brosteni

Număr anunț
DA41047827
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU APA SI CANALIZARE - ORAS BROSTENI (CUI 36742744)
Furnizor / câștigător
DANILEN STEF FOREST S.R.L. (CUI 44892890)
Cod CPV
90450000-6 · Servicii de tratare a foselor septice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
25.08.2026 13:43
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.