Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE CILINDRI BULDOEXCAVATOR

Număr anunț
DA41046836
Autoritate contractantă
COMUNA BANITA (CONSILIUL LOCAL BANITA) (CUI 8713590)
Furnizor / câștigător
ROMANIA HIDROSERVICE S.R.L. (CUI RO11302691)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.252 RON
Valoare atribuită
7.252 RON
Data publicării
25.08.2026 12:47
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.252 RON

din 7.252 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.