Ofertă acceptată Cumpărare directă

Echipamente sisteme transmisiune live, foto si video

Număr anunț
DA41046707
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL MR.GH.PASTIA FOCSANI (CUI 8334170)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.698,76 RON
Valoare atribuită
6.698,76 RON
Data publicării
25.08.2026 12:40
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 16:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.698,76 RON

din 6.698,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.