Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziție de servicii de cazare externă, transport aerian, transport cu trenul

Număr anunț
DA41047355
Autoritate contractantă
Asociatia "Centrul Cultural Clujean (CUI 27626490)
Furnizor / câștigător
TRAVEL SAGA S.R.L. (CUI 48597834)
Cod CPV
55110000-4 · Servicii de cazare la hotel (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.220,40 RON
Valoare atribuită
25.220,40 RON
Data publicării
25.08.2026 13:16
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.220,40 RON

din 25.220,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.