Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de formare a angajaților specilist coaching si NLP
- Număr anunț
- DA41047253
- Autoritate contractantă
- Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
- Furnizor / câștigător
- CONFIDENT BUSINESS TRAINING S.R.L. (CUI RO39929993)
- Cod CPV
- 80511000-9 · Servicii de formare a angajatilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.892,56 RON
- Valoare atribuită
- 5.892,56 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:11
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.892,56 RON
din 5.892,56 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro