Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masuratori topografice faza SF, proiect fotovoltaic
- Număr anunț
- DA41044530
- Autoritate contractantă
- Comuna Fagetelu (CUI 4395124)
- Furnizor / câștigător
- TOPOGRAPHICA 360 S.R.L. (CUI 51715360)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 10:47
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro