Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII TRANSPORT PERSOANE SIBIU-CRIULENI-SIBIU 28-31.08.2026
- Număr anunț
- DA41045355
- Autoritate contractantă
- DEPARTAMENTUL PENTRU RELATIA CU REPUBLICA MOLDOVA (CUI 44523621)
- Furnizor / câștigător
- CRĂCIUN TRADE SRL (CUI RO17714802)
- Cod CPV
- 60172000-4 · Inchiriere de autobuze si de autocare cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.660 RON
- Valoare atribuită
- 9.660 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 11:29
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.660 RON
din 9.660 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro