Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asistenta tehnica santier 3.1-privind “Lucrări de întreținere drumuri

Număr anunț
DA41046466
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUSENI (PRIMARIA DRAGUSENI) (CUI 4591309)
Furnizor / câștigător
PFA VASLUIANU DANIEL (CUI 24813078)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.000 RON
Valoare atribuită
5.000 RON
Data publicării
25.08.2026 12:27
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 15:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.000 RON

din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.