Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Printare si legare catalog scolar
- Număr anunț
- DA41046210
- Autoritate contractantă
- ȘCOALA GIMNAZIALĂ CONSTANTIN BRÂNCUȘI (CUI 32113032)
- Furnizor / câștigător
- INSIDE DIGITAL MANAGEMENT S.R.L. (CUI 48716676)
- Cod CPV
- 79811000-2 · Servicii de tipografie digitala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.290 RON
- Valoare atribuită
- 4.290 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:11
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.290 RON
din 4.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro