Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE IMPRIMARE SI PERSONALIZARE tricouri zilele orasului Balcesti

Număr anunț
DA41045495
Autoritate contractantă
ORAS BALCESTI (CUI 2541720)
Furnizor / câștigător
MAKE SPORT SRL (CUI RO18143704)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.298,40 RON
Valoare atribuită
4.298,40 RON
Data publicării
25.08.2026 11:35
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.298,40 RON

din 4.298,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.