Ofertă acceptată Cumpărare directă

Laminare printare

Număr anunț
DA41043516
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
DADY S LAND SRL (CUI 27872753)
Cod CPV
79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.616,95 RON
Valoare atribuită
1.616,95 RON
Data publicării
25.08.2026 10:01
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.616,95 RON

din 1.616,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.