Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta - Obtinere AFM Apa Canal

Număr anunț
DA41034319
Autoritate contractantă
Comuna Berliste (Primaria comunei Berliste) (CUI 3228012)
Furnizor / câștigător
CREATIV CONSULT - MANAGEMENT ŞI FINANŢARE S.R.L. (CUI 37953332)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
130.000 RON
Valoare atribuită
130.000 RON
Data publicării
21.08.2026 19:37
Termen limită
29.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

130.000 RON

din 130.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.