Ofertă acceptată Cumpărare directă

IMBRACAMINTE/INCALTAMINTE - CIAPAD SIMIAN

Număr anunț
DA41043776
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
Furnizor / câștigător
ALTAMIRA IMPEX SRL (CUI RO14275451)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.363 RON
Valoare atribuită
4.363 RON
Data publicării
25.08.2026 10:12
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
25.08.2026 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.363 RON

din 4.363 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.