Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pubela Pubele Tomberon Europubela Europubele GUNOI SELECTIV 120 L litri 120L negru gunoi menajer IMP
- Număr anunț
- DA41047067
- Autoritate contractantă
- Comuna Rona de Sus (PRIMARIA RONA DE SUS) (CUI 3694705)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.242,48 RON
- Valoare atribuită
- 1.242,48 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:01
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 25.08.2026 13:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.242,48 RON
din 1.242,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro