Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 18,3% sub estimat

Modernizare DJ 767 B din DN76 - Tășad –Copăcel – Serghiș – DJ 767 PR+EX.

Număr anunț
SCN1045243
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
DRUMURI BIHOR SA (CUI 10980670)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.772.823,84 RON
Valoare atribuită
14.526.599,12 RON 18,3% sub estimat
Data publicării
07.06.2019 09:05
Anunț de atribuire
SCNA1022780
Termen limită
25.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1051046

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRUMURI BIHOR SA CUI RO 10980670
Asociați 1
AQUACONS S.R.L. CUI RO 3458780
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
DUMEXIM SRL CUI RO 16057895
Asociați 1

Valoare atribuită

14.526.599,12 RON

din 17.772.823,84 RON estimat 18,3%

Adjudecat la 81,7% din estimat · economie 3.246.224,72 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.