Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 50,6% sub estimat
,,Serviciul de reparatie accidentala motor electric de 6 KV pentru actionare Ep. Extractie nr. 2, Bloc energetic nr. 7” - SE ISALNITA cod CPV 50532000-3
- Număr anunț
- SCN1045233
- Autoritate contractantă
- Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
- Furnizor / câștigător
- ALMIPA PROD SRL (CUI 16173733)
- Cod CPV
- 50532100-4 · Servicii de reparare si de intretinere a motoarelor electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.500 RON
- Valoare atribuită
- 19.500 RON 50,6% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2019 08:48
- Anunț de atribuire
- SCNA1022146
- Termen limită
- 25.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1051052
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - REP.MOTOR EL 6 KV - SE ISALNITA.pdf.p7s
- FisaDate_DF1051052.pdf
- MODEL CONTRACT - REP.MOTOR EL 6 KV - SE ISALNITA.pdf.p7s
- MODELE FORMULARE.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMIPA PROD SRL CUI RO 16173733
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO-SERVICE SRL CUI RO 946441
Valoare atribuită
19.500 RON
din 39.500 RON estimat
50,6%
Adjudecat la 49,4% din estimat · economie 20.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.