Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,4% sub estimat
Microscop electronic cu scanare analitica si spectroscopie de emisie dispersiva
- Număr anunț
- CN1011856
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- NANOSYSTEMS MC SRL (CUI 36738492)
- Cod CPV
- 38511100-1 · Microscoape electronice cu scanare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 702.000 RON
- Valoare atribuită
- 685.351 RON 2,4% sub estimat
- Data publicării
- 07.06.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1023005
- Termen limită
- 10.07.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 109-264713
- Documentație de atribuire
- DF1050592
Documente
Documentația de atribuire
- Contract_furniz_echip_POC.13.ICIA.pdf.p7s
- CS_POC.13.ICIA SEM.pdf.p7s
- FisaDate_DF1050592.pdf
- Formulare_POC.13.ICIA.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NANOSYSTEMS MC SRL CUI RO36738492
Valoare atribuită
685.351 RON
din 702.000 RON estimat
2,4%
Adjudecat la 97,6% din estimat · economie 16.649 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.